Vegan Doğal Arap Sabunu ile Evinizi Temizleyin

Evinizi temizlemek için doğal temizlik ürünleri kullanmak ister misiniz? Tek bir ürünle hem yerleri, hem bulaşıkları, hem halıları, hem koltukları, hem de çamaşırları temizlemek nasıl olurdu? Üstelik bunu yaparken çevreye ve canlılara da zarar vermeyeceksiniz. Vegan doğal arap sabunu ile bunu yapabilirsiniz!

Bu yazıda hem doğal ev temizliği için kullanabileceğiniz doğal arap sabunu ürünümüzden bahsedeceğiz hem de evde kendi arap sabununu yapmak isteyenler için ayrıntılı bir rehber paylaşacağız.

Eğer doğal zehirsiz temizlik ürünleri arıyorsanız okumaya devam edin.

doğal arap sabunu yapımı

Doğal Arap Sabunu: Vegan & Sürdürülebilir

Atık yağlar çevre için oldukça büyük bir sorun. Bu yağları değerlendirmenin çevreci ve harika bir yolu ise onlardan doğal sabunlar yapmak.

Biz de hem temizlik için zehirsiz sabun üretme amacıyla hem de ileri dönüm aşkıyla mahalleliden topladığımız atık yağları harika bir temizleyici sabuna dönüştürdük.

Doğal arap sabununu mahalleden topladığımız atık kızartma yağlarını kullanarak sıcak yöntemle yapıyoruz. Yaptığımız bu arap sabunu, tüm evin temizliğinde ve tüm yüzeylerde, elde çamaşır yıkamada, yerleri ve camları silmede, elde bulaşık yıkamada kullanılabiliyor.

Yani tek bir ürünle evdeki hemen hemen her şeyi temizlemeyi mümkün hale getiriyor. Bu sayede evinizdeki tüm toksik kimyasal içeren temizlik ürünlerinin yerine zehirsiz arap sabunu kullanabilirsiniz. Özellikle çocukların, evcil hayvanların, ve hassas bireylerin yaşadığı evlerde zehirsiz temizlik ürünlerine geçmek işte bu kadar kolay.

Otama Kırkpınar’ın üretimi olan doğal arap sabunlarını 660cc ve 1000cc kavanozlarda iki farklı boyda satın almanız mümkün. Arap sabunu satın almak için: Arap Sabunu Satın Al

doğal arap sabunu

Sabununu Kendi Yapmak İsteyenler İçin Evde Doğal Arap Sabunu Yapımı

Evde doğal arap sabunu yapmak ister misiniz? Arap sabunu nasıl yapılır merak ediyorsanız arap sabunu formülünü ve videolu arap sabunu yapımı anlatımını sizinle daha önce paylaşmıştık. Tam ölçülü paylaştığımız arap sabunu formülü sayesinde siz de atık yağlardan arap sabunu yapabilirsiniz. Peki nasıl yapacaksınız?

Evinizdeki kızartma yağlarıyla arap sabunu yapmak isterseniz ayrıntılı rehber burada: Arap Sabunu Yapımı Yalnızca üç malzemeye ihtiyacınız var: Su, Potasyum Hidroksit ve atık yağ. Rehberdeki adımları eksiksiz takip edin ve sabununuzu yaparken gerekli güvenlik önlemlerini almayı unutmayın.


Eğer evde arap sabunu yapmak için yeterli vaktiniz ve sabrınız yoksa, temizliklerinizde kullanabileceğiniz çevreci arap sabununu buraya tıklayarak Otama Kırkpınar’dan satın alabilirsiniz.


Zehirsiz temizlik ürünleri bulmak ya da yapmak bazen zahmetli olabilir. Ama kısa süreli bir zahmet sizi uzun vadede birçok dertten kurtarabilir. Doğal arap sabunu ile evleriniz temizlenirken aynı zamanda vicdanınız da rahat olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat
Kapat
Giriş Yap
Kapat
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.Language