Hamilelik ve Sonrası için Bakım Ürünleri

Hamilelikte kullanmak için doğal hamile bakım ürünleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizin için zehirsiz tarım yöntemleriyle elde edilen doğal içeriklerle hazırladığımız doğal bakım ürünleri ile hem doğum öncesinde hem de doğum sonrasında iç rahatlığıyla bakım yapabilirsiniz.

Bu yazıda hamilelikte kullanabileceğiniz bakım ürünlerinin yanı sıra doğum sonrası bebeğiniz için kullanabileceğiniz doğal bakım ürünlerini de listeledik. Gelin hep birlikte bu doğal hamile bakım ürünlerini ve doğal bebek bakım ürünlerini yakından tanıyalım.

Sitemizde yer alan anne-bebek ürünlerinin tamamına buradan göz atabilirsiniz: Anne-Bebek Ürünleri


Otama Kırkpınar Doğal Hamile Bakım Ürünleri

Hamilelik süresince kozmetik ürün kullanımında dikkat edilmesi gereken birçok etken var. Hem annenin hem de bebeğin sağlığı için zehirsiz doğal hamile bakım ürünleri kullanmak gerekiyor.

Otama Kırkpınar’ın doğum öncesi ve sonrasında kullanılabilecek hamile bakım ürünleri arasında neler yer alıyor? Hemen bakalım.

1.Göbüş Vücut Yağı

Adından da anlayacağınız gibi Göbüş vücut yağı, doğum öncesi ve doğum sonrası karın bölgesinde cildin elastikiyetini artırmaya yardımcı olarak cildi toparlayan doğal vegan vücut yağıdır. Bu ürünü aynı zamanda selülitli ciltlerde de kullanabilirsiniz.

Doğal hamile bakım ürünleri arasında olan Göbüş vüvut yağı, tüm cilt tipleri için uygundur. Banyo sonrası nemli cilde masaj yaparak uygulayın. Durulanmasına gerek yoktur.

Ürünün içeriğini incelemek ve satın almak için: Göbüş Vücut Yağı


Otama Kırkpınar Doğal Bebek Bakım Ürünleri

Doğal hamile bakım ürünleri kadar doğum sonrası bebeklerde kullanılan ürünler de bir hayli önemlidir. Otama Kırkpınar olarak ürettiğimiz, bebek bakımında iç rahatlığıyla kullanabileceğimiz iki harika ürünümüz bulunuyor. Bebek Bakım Yağı ve Bebek Sabunu.

Gelin bu ürünleri yakından inceleyelim.

2.Bebek Bakım Yağı

Bebek Bakım Yağı, içeriğinde pişik önleme ajanı çinko minerali barındıran, bakım yapmanın yanı sıra cildi güneşten koruyan doğal vegan bakım yağıdır. İçeriğinde yerli ve ilaçsız tohumların soğuk sıkım yağları ve mis gibi çiçekler vardır.

Hassas ciltleri besler, yumuşatır, cilt üzerinde koruyucu bir katman oluşturur. Tüm cilt tipleri ve her yaştan kullanıcı için uygundur.

Banyo sonrası nemli cilde masaj yaparak uygulanır. Bu bebek bakım yağını aynı zamanda masaj yağı olarak da kullanabilirsiniz. Durulamanıza gerek yoktur.

Ürünün içeriğini incelemek ve satın almak için: Bebek Bakım Yağı


3.Bebek Sabunu

Fındık kokulu, yumuşacık bir sabun: Bebek Sabunu! Özellikle bebekler ve hassas ciltler için özel olarak üretilmiş bir doğal vegan sabundur.

Soğuk sıkımını laboratuvarımızda yaptığımız organik fındıkların kremasını içerir. Krem sürer gibi bir hissiyat verir ve macun kıvamındadır. Bu sabunda tıbbi bitkilerin infüze yağlarına ek olarak pişik iyileştirici etkisi bulunan çinko oksit minerali bulunur.

Kullanım öncesi çalkalayın, nemli cilde uygulayarak köpürtün ve sonrasında durulayın.

Ürünün içeriğini incelemek ve satın almak için: Bebek Sabunu


Doğum öncesinde ve sonrasında kullanabileceğiniz doğal hamile bakım ürünleri ve bebek bakım ürünlerini ikili ve üçlü olarak indirimli setler halinde alabilirsiniz. İndirimli setlerimizi incelemek için tıklayın: Otama Kırkpınar İndirimli Setler


Hem sizin hem de bebeklerinizin cilt sağlığını korumak için doğal ve zehirsiz içeriklerle ürettiğimiz ürünlerimizle her zaman yanınızdayız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat
Kapat
Giriş Yap
Kapat
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.Language