Göbüş Vücut Yağı

Doğum öncesi ve doğum sonrası karın bölgesinde ya da selülitli ciltlerde cildin elastikiyetini artırmaya yardımcı olarak cildi toparlayan doğal vegan vücut yağı.

19 İnceleme

825.00 

Favorilere Ekle Favorilere Ekle Favorilere Ekle

Doğum öncesi ve doğum sonrası karın bölgesinde ya da selülitli ciltlerde cildin elastikiyetini artırmak, cildi toparlamak için formüle edilmiştir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

200 ml cam şişede kolay kullanımlı pompalı kapak ile gönderilir.

Göbüş Vücut Yağı Kullanım Şekli

Banyo sonrası nemli cilde masaj yaparak uygulanır, durulanmaz.

Göbüş Vücut Yağı Ürün Bileşenleri

Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cucurbita pepo Oil, Brassica Nigra Seed Oil, Hemp Seed Oil, Persea Gratissima Oil, Tocopherol (Koruyucu E vitamini), Citrus Aurantium Amara Leaf/Twig Oil, Citrus Grandis Peel Oil, Citrus Sinensis Peel Oil, Citrus Lemon Peel Oil, Citrus Bergamia Peel Oil

Uyarılar: Kullanım sonrası vücut yağının uygulandığı bölge güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. Bilmediğiniz bir alerjiniz olması ihtimaline karşı el bileğinizin içine uygulayarak bir süre bekleyiniz. Ürünü çocukların erişemeyeceği, direk güneş ışığından uzak yerlerde muhafaza ediniz. Harici kullanım içindir, içilmez. Durulanmaz.

DİKKAT! Bu ürün size plastiksiz kargo ile gönderilir ve depozitolu bir kozmetiktir. Boş cam ambalajlar gönüllü toplama noktalarında toplanarak dükkana geri döner. Otama Kırkpınar Instagram hesabımızdan bu toplama noktalarını öğrenebilir; boşlarınızı teslim edebilirsiniz. Eğer şehrinizde toplama noktası yoksa ve siz gönüllü olup, bu dayanışma ağına ve ekolojik döngüye dahil olmak isterseniz yine Instagram’daki ilgili gönderimize buradan ulaşabilirsiniz: #boşlarıtopluyoruz

Göbüş Vücut Yağı için 19 değerlendirme

Ürün Yorumları

  Ünzüle Bayar
  Haziran 10, 2024
  Hamilelikte 5. ayımızı bitirdik şimdilik çatlaksız devam ediyoruz♥ teşekkürler
  ayserzgr
  Mayıs 18, 2024
  Kargonun gelmesini sabırsızlıkla bekledim ve gelir gelmez hemen denedim. Nemlendirici olarak kesinlikle harika. Aşırı kuru cildime ilk kullanımda bile çok iyi geldi.
  damla.esk
  Mayıs 14, 2024
  İlk başta kokusu ağır gelmişti ama çabuk alıştım. Doğal şeylerin kokusu bir başka <3 Eski çatlaklarıma kullanıyorum, bana mı öyle geldi bilmiyorum ama çatlak görünümünü azalttı gibi. Kısacası ben ondan razıyım :))
  Sinem
  Mayıs 11, 2024
  Hamileliğim boyunca sürekli kullandım. Çok güzel nemlendiriyor.. çatlak oluşumumu engellemedi çünkü benim cildim hem çok sıkı hem de sadece hamişlik şişkinliğim haricinde başka durumum söz konusuydu.. yine de vazgeçilmezim arasında yerini aldı 😇
  lemanincirliler
  Nisan 12, 2024
  Göbüşü belki üç sene önce aldım, selülitlerime kullanmak için. Ama istikrarlı kullanamadım ve iki yıl dolapta bekledi, ta ki hamileliğime kadar. Göğüslerimde çatlak oluşmaya başlayınca tekrar aklıma geldi. Ne eskimiş, ne kokusu değişmiş, hala misler gibi. 2-3 günde bir karnımda ve göğüslerimde kullanıyorum ve genetik yatkın olmama rağmen 5. ayda henüz hiç çatlağım yok. Ferah narenciye kokusu zaten hamilelere ilaç. Ellerinize emeklerinize sağlık. Sizi nasıl öveyim, bu kaliteyi nasıl daha iyi anlatayım bilemiyorum. Keşke kapasiteniz artabilse de yurtdışına açılsanız, hak ettiğiniz şartlar belki buralarda mümkün olurdu.
  ilkay tuzuner
  Mart 12, 2024
  Ben aldığımda ismi Hamile Göbeği idi. Genel olarak olaylarda istikrar sağlayamayan biri olmama rağmen Otama ürünlerinde çok düzgün uygulama yapıyorum. Sonuçlar bende iyi bir motivasyon sağlıyor sanırım. Kokusu hamilelik döneminde hiç rahatsız etmedi. Hiç çatlağım olmadı. Soranlara da gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
  elifmet
  Ocak 26, 2024
  Hamiliğim boyunca kullandım, hiç çatlak olmadı ve üstelik amacına ulaşan bu yağı bitiremedim :) şimdi banyo çıkışı hızlı nemlendirme istediğimde krem yerine mis gibi yağımı sürüyorum. Uzun dönemli yatırım oldu, tavsiye edilir.
  Zehra Feza Otağ
  Ocak 2, 2024
  İlk önce ürünün adı çok samimi; "GÖBÜŞ". Anneler göbüşlerimizi sever. Bu hislerle vücuduma sürerken yayılan aromaların ruhuma iyi geldiğini duyumsuyorum mest oluyorum! Bu bende bağımlılık yaptı.
  Göbüş Vücut Yağı photo review
  ozgeslr
  Aralık 27, 2023
  Kuru bir cilde sahibim , ve 3 aylık hamileyim Her duş sonrası sürmeye özen göstereceğim. Doğal olduğunu bilmek o kadar güzel bir his ki güvenle kullanıyorum ❤️
  Zehra Feza Otağ
  Aralık 16, 2023
  Üçüncü senem, üretildiği sürece kullanıcısıyımdır.
  Hatice
  Ekim 27, 2023
  Çok başarılı bir ürün. Gebe değilim ama kuru bir cildim var. Duş sonrası vücudu çok güzel nemlendiriyor. Düzenli olarak kullanıyorum ve çok memnunum. Teşekkürler Otomakırkpınar
  Göbüş Vücut Yağı photo review
  Özge İlhan
  Temmuz 1, 2023
  Çatlakları geçirsin diye değil sadece nemlendirsin diye almıştım ama bu yorumdan önce dikkatli bakınca çatlak görünümünü azalttığını farkettim. Uzun süredir sanırım bir sene oldu düzenli kullanıyorum kokuyla insan mutlu olur mu? Oluyormuş :) Haşin kullanımdan kapağını da kırmışım :)
  merve arslan
  Haziran 30, 2023
  Hamile değilim, ama cildim aşırı kuru. Göbüşü sürme de iç yani içimizi nemlendirsin. Mü kem mel. Duş sonrası nemlendirme aşırı başarılı ayrıca çok güzel kokuyor ve cildim pasparlak gözüküyor. Ekonomik kriz bitince lıkır lıkır sürebilecek kadar almak isterşn biraz idareli kullanıyoruz🫶
  Göbüş Vücut Yağı photo review
  yaşam
  Haziran 24, 2023
  Kokusuyla Kleo'ya selam çakan, tatlı tatlı narenciye kokan favori vücut yağım🍋 Bebesi olmayan ama vücudu çabuk çatlayanlar, Gaokerena'nın kokusunu ağır bulanlar ya da günlük antidepresan ihtiyacımı portakal, greyfurt kokularıyla karşılasam tam süper olacak! diyenler. Bence bu yağ karışımı bizim için🍊
  acar_eda
  Haziran 14, 2023
  Duş sonrası sürüyorum ve cildimi yumuşacık yapıyor ❤️ 7 aylık hamileyim, güvenle kullanıyorum 🥰
  Elzem Türegün
  Haziran 11, 2023
  Hamileliğimi öğrendiğimden doğuma kadar kullandım tek bir çatlağım dahi olmadı. Harika bir yağ. Kokusu muhteşem😊
  julideboran
  Haziran 11, 2023
  Hamileligimin başında satın aldım. Şu herkesin bildiği jel çatlak önleyici krem ile bu yağı birlikte kullanıyorum. Sadece jel ile çatlak onleyecegimi düşünmedim çünkü catlaga çok yatkın bir bedenim var. Liseden kalma izlerim var zaten o yüzden ekstra dikkat ediyorum. Şu an 31.haftamdayim. Ki gebeliğin ilk 6 ayı 12 kilo alarak çok hızlı şekilde büyüdüm maalesef. Ama herhangi bir catlagim oluşmadı. Gobus bacaklar göğüs büyüyen genisleyen heryerime kullanıyorum nemli esnek kalıyor böylece. Çok memnunum. Bu ürün 9 aya fazlasıyla yeter bu arada.kalirsa da doğumdan sonra da kullanacağım ki o dönemde çatlak olusabiliyormus.
  Göbüş Vücut Yağı photo review
  Melike
  Haziran 9, 2023
  Ay bu göbüş harika bir şey! Bu yağın sadece hamile göbeği yağı olarak kalması beni üzer. Eskiden vücut yağı olarak Gaokerana kullanıyordum. Bu göbüşü kullanmaya başladığımdan beri vazgeçemiyorum. Hamile değilim, hiçbir zaman olmadım. Bir gün Otama Kırkpınar'dayken tester ürünü denedim. Kokusuyla beni büyülediği için kullanmaya başladım. Duştan sonra vücut yağı olarak kullanıyorum. Mis gibi portakal kokuyor. Cildi yumuşacık yapıyor. Gaokerena'nın kokusunun ağır olduğunu düşünenler bunu deneyebilir bence.
  funda.karakass
  Ocak 15, 2023
  Hamileliğimin 6.ayında kullanmaya başladım .İçeriğinin temiz olduğuna inandığım için içim rahat. Şu an 8.ayımdayım hiçbir çatlama olmadı.
Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İptal Et