Saf Gül Yağı

1 ml Türk Gülü – Saf gül yağı.
Yıllardır ürünlerini güvenerek kullandığımız üreticimizden sizlere sunduğumuz saf gül yağı. Küçük şişe, yaklaşık 20 damlaya denk gelmektedir.

1 İnceleme

1,200.00 

Favorilere Ekle Favorilere Ekle Favorilere Ekle

Hakiki gül yağı kokusu arayanlara müjde! Damıtma yöntemi ile Rosa Damascena türü gülden üretilmiş olan saf gül yağı şimdi dükkanda. Mis gibi kokusu ile daima yanınızda taşıyabileceğiniz bu saf gül yağını çok seveceksiniz. Gül yağı faydaları nelerdir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır merak ediyorsanız buraya tıklayarak ayrıntılı blog yazımızı inceleyebilirsiniz. 

Menşei Türkiye’dir.

Sizleri gül yağı enerjisi ve mis gibi gül kokusu ile buluşturan bu saf gül yağı ürünümüzün üreticisi, yıllardır hammaddelerimizin de bir kısmını satın aldığımız Antalya’da üretim yeri bulunan Nuka Defne’dir.

Saf Gül Yağı için 1 değerlendirme

Ürün Yorumları

    Melike
    Ocak 28, 2024
    Ay bunun kokusu nasıl anlatılır hiç bilmiyorum o kadar hoş, o kadar yoğun bir gül kokusu var ki. Gerçek gül yağı nasıl kokar bu ürün sayesinde öğrendim. İlk başta gül esanslarından alışık olduğumuz gibi çiçeksi bir koku bekliyor insan ama farklı yoğun bir koku geliyor. Birkaç kez kokladıktan sonra gerçekten gül kokusunu almaya başlıyorsunuz. Tek sorun: Çok küçük olması. Keşke daha büyüğü de olsa. :(
    Reply from otama:
    Bu şişe sadece koklamalık, çünkü çok sayıda gülün yaprağından çok az yağ çıkıyor, bu da bu yağı yüzyıllardır kıymetli yapan sebep :) Eskiden olduğu gibi şimdi de gül yağının gerçeğini bulmak çok zor, bulmuşken ise hep birlikte mis gül kokusunun tadını çıkaralım🌹.
Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İptal Et