25%

Doğal Sıvı Sabun

Hem lavabolarda sıvı sabun, hem de duşta duş jeli olarak kullanabileceğiniz, gerçek yağlarla hazırlanan doğal sıvı sabun çeşitleri.

1- KALP HANIM: Sadece sofralık zeytinyağından oluşan, hiçbir uçucu yağ içermeyen, alerjik bünyeler ve çocuklar için uygun çiçek balı gibi bişey.

2-TAŞİKARDİ: Sofralık zeytinyağına defne yaprağının damıtma ile elde edilen saf uçucu yağını ekledik. Saf sabun kokusu ile karışınca böyle kalbe giden aşık edici ve onsuz kalma anksiyetesi yaratan bir sabun oldu. Aşığız.

3-DOYA DOYA: Defnenin meyvelerinin kaynatma ile elde edilen ve zar zor bidondan akan asi yağı var ya, işte bu sabun onun kokusundan etkilenenler için. Baya derinlemesine temizlik hissi veren koyu yeşil bi iksir diyebilirim.

2 İnceleme

From 240.00 

SKUN/A Kategori
Kapat
Ek bilgi
Sıvı sabunun çeşidini seçiniz

Kalp Hanım, Taşikardi, Doya Doya

Otama Kırkpınar ürünlerine bir yenisi daha eklendi. Uzun zamandır heyecanla beklenen doğal sıvı sabun şimdi satışta. Bu sıvı sabunları hem mutfaklarda, banyolarda sıvı sabun olarak hem de duşta duş jeli olarak kullanabilirsiniz.

Tüm hammaddelerini Hatay’dan alıp yaptığımız, gerçek yağlar ile homojen bir kıvam oluşturarak elde ettiğimiz bal kıvamında doğal sıvı sabunlar üç farklı seçenekle geliyor:

1- KALP HANIM: Sadece sofralık zeytinyağından oluşan, hiçbir uçucu yağ içermeyen, alerjik bünyeler ve çocuklar için uygun çiçek balı gibi bir doğal sıvı sabun. Kalp Hanım ürün içeriği: Potassium Olivate, Potassium Cocoate, Potassium Castorate, Aqua, Sodium Lactate, Sucrose

2- TAŞİKARDİ: Taşikardi doğal sıvı sabunu yaparken sofralık zeytinyağına defne yaprağının damıtma ile elde edilen saf uçucu yağını ekledik. Saf sabun kokusu ile karışınca böyle kalbe giden aşık edici ve onsuz kalma anksiyetesi yaratan harika bir sıvı sabun oldu. Taşikardi ürün içeriği: Potassium Olivate, Potassium Cocoate, Potassium Castorate, Aqua, Laurus Nobilis Leaf Oil, Sodium Lactate, Sucrose

3-DOYA DOYA: Defnenin meyvelerinin kaynatma ile elde edilen ve zar zor bidondan akan asi yağı var ya, işte bu doğal sıvı sabun o kokuya bayılanlar için. Derinlemesine temizlik hissi veren, adeta koyu yeşil bi iksir diyebiliriz. Doya Doya ürün içeriği: Potassium Laurate, Potassium Olivate, Potassium Cocoate, Potassium Castorate, Aqua, Sodium Lactate, Sucrose

400 ml konsantre sıvı sabun yaklaşık 2-3 katı sabun yerine geçmektedir. Sabunun çok az bir miktarı temizlik için yeterlidir. Bu nedenle ürünler, en az sıvı çıkaran pompa kapak ile birlikte gönderilmektedir. Seyreltmek veya çoğaltmak için içine su eklemeyiniz.

Şişenin dışı zamanla kireçli sudan dolayı kirli gibi bir görüntü alabiliyor. Limon tuzu eritilmiş ılık suyu bir beze döküp silerseniz pırıl pırıl yeni gibi oluyor. 

UYARILAR: İçeriğindeki hammaddeler doğal içerikli olduğundan ürünün rengi her partide farklılık gösterebilir. Haricen kullanılır. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun. Göz ile temasında gözü derhal bol su ile yıkayın. Yutulması durumunda sağlı kuruluşlarına başvurun; içerik etiketini doktorunuza gösterin.

Doğal sıvı sabun nerelerde nasıl kullanılır?

Bu doğal sıvı sabunların her birini çok uzun süredir her koşulda kullanarak denemeler yapıyoruz. Elleri, yüzü, vücudu yıkarken harika köpürüyor, o anda ve sonrasında müthiş bir temizlik ve son durulamada ferah bir arınma sağlıyorlar.

Doğal sıvı sabunları hem duşta duş jeli olarak vücut temizliğinde hem de lavabolarda el ve yüz sabunu olarak kullanabilirsiniz. Tüm sıvı sabunlar saf sabun maddesinden oluştuğu için göze kaçınca yakıyor.

Kullanım önerileri: Sabunlar dünyanın en şahanesi de olsa onların görevi temizliktir, cildin temizlendikten sonra beslenmesi gerekir; yıkandıktan sonra yağ, merhem, su bazlı krem sürmeyi unutmayın. Cildinizi beslemek için doğal cilt bakım ürünlerimize buradan göz atabilirsiniz: Doğal Cilt Bakım Ürünleri

Litrelik doğal sıvı sabun satışı hakkında bilgilendirme

Butik oteller, kalabalık aileler ya da evinde kendi sabunluğu olup da şişesi ile değil dolum paketi ile almak isteyenler için de çok yakında kiloluk satışımız başlayacak. Aynı zamanda cam çeşmeli damacanalardan bizim dükkandan kavanozlarınıza direk istediğiniz kadar dolum yapabileceksiniz.

Teşekkür

Yeni sıvı sabunlarımıza koyduğumuz isimler Kalben‘in şarkılarının isimleri. Kullanmamıza izin verdiği için Kalben’e, etiket tasarımlarında dara düşüp yardım istediğimde işi tamamen üstlenerek müthiş etiketler tasarladığı için Rona Binay’a, formülasyonda bize destek olduğu için Dr. Şerife Akküçük’e çok teşekkür ederiz.

Dünya için küçük, bizim için çok büyük bir olaydı bu sıvı sabunlar. Umarız siz de seversiniz.

Doğal Sıvı Sabun için 2 değerlendirme

Ürün Yorumları

  Bilal
  Şubat 22, 2024
  Tek kelimeyle harika, güzelce durulanıyor, eller yumuşacık
  Ceren Pazarbasi
  Şubat 22, 2024
  Doya doya icindir yorumum… Jel sabundan daha tanidik ve net bir temizleme hissi oldu bende. Her otama urunu gibi nevi sahsina munhasir kokuyor. Hem yuzumu hem vucudumu yikadim. Gercekten uc dort pump ziyadesiyle yeterli geldi. Nemsiz hissettirmedi. Ben bayildim
Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İptal Et