Vegan Güneş Kremi: Otama Kırkpınar Güneş Kremi

Kozmetik sektöründe hayvanlar üzerinde yapılan deneylerin artık hepimiz farkındayız. Özellikle Tavşan Ralph’ın ses getiren videosu bu konuda birçok insanın daha duyarlı olmasını sağladı. (Eğer hala izlemediyseniz videoyu aşağıya ekledik.) Yaz aylarının gelmesiyle birlikte vegan güneş kremi arayan birçok arkadaşımız olduğunu görüyoruz. Bu yazıyı da güneş kremimizin de tıpkı diğer ürünlerimiz gibi vegan olduğunun altını bir kez daha çizmek için hazırlamak istedik.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Doğal Güneş Kremi Kullanmanın Önemi

Doğal Vegan Güneş Kremimizi Tanıyalım

Otama Kırkpınar Güneş Kremi satın almak ve incelemek için: Doğal Güneş Kremi

Otama Kırkpınar Güneş Kremi Doğal ve Vegan!

Evet, Otama Kırkpınar’ın doğal güneş kremi vegan bir ürün. Tüm ürünlerimiz gibi güneş kremimiz de hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve içeriğinde hiçbir hayvansal içerik bulundurmuyor.

Birçok doğal güneş kreminde hayvansal kaynaklı balmumu kullanıldığını bilenleriniz vardır. Biz ürünlerimizde hayvansal kaynaklı balmumu değil onun yerine bitkisel balmumu kullanıyoruz.

Ne Kadar Koruma Sağlıyor?

Otama Kırkpınar güneş kremi cildinize 21 SPF koruma sağlıyor. Öte yandan bu doğal vegan güneş kremi aynı zamanda kullanım sırasında cilde bakım da yapıyor.

Zehirsiz Güneş Kremi

Güneş kremimiz hızlı emilen soğuk sıkım yağlardan, bitkisel bal mumundan ve çinko oksit doğal mineralinden oluşuyor. Yani bu ürün vegan olduğu kadar aynı zamanda zehirsiz güneş kremi olma özelliğini de taşıyor çünkü içeriğinde insan sağlığına veya çevreye zararlı olduğu bilinen kimyasallar yok!

Atıksız Kargo ve Depozitolu Güneş Kremi

Otama Kırkpınar Güneş Kremi’ni plastiksiz kargo ile cam bir kavanoz içinde gönderiyoruz. Boş cam ambalajları gönüllü toplama noktalarına götürerek dükkana geri gönderebilirsiniz; böylece biz de onları yeni ürünlerimizi üretirken kullanabiliriz.

Otama Kırkpınar Instagram hesabımızdan bu toplama noktalarını öğrenebilir; boşlarınızı teslim edebilirsiniz. Eğer şehrinizde toplama noktası yoksa ve siz gönüllü olup, bu dayanışma ağına ve ekolojik döngüye dahil olmak isterseniz yine Instagram’daki ilgili gönderimize buradan ulaşabilirsiniz:#boşlarıtopluyoruz

Otama Kırkpınar Vegan Güneş Kremi Nasıl Kullanılıyor?

Güneş kremini cilt sabunu ile yıkadığınız veya tonik ile temizlediğiniz temiz cilde uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Direkt yoğun güneş altında kalacaksanız vegan güneş kremini saatte bir tekrarlayabilirsiniz.

Ne zaman kullanılmalı?

Birçok insan güneş kremlerinin yalnızca yaz günlerinde kullanıması gerektiği yanılgısına kapılıyor ama uzmanlar sağlıklı bir cilt için güneş kremini her mevsim kullanmamız gerektiğini söylüyor.

Biz de güneş kreminin hava güneşli olsa da olmasa da; yaz kış açıkta kalan ellerde, dekolte bölgesinde ve yüzde kullanılmasını tavsiye ediyoruz.


Siz de doğal içerikli vegan güneş kremleri kullanarak hem cildinizi, hem doğayı hem de hayvanları koruyabilirsiniz. Otama Kırkpınar doğal güneş kremini incelemek ve satın almak için: Doğal Güneş Kremi

Tavşan Ralph Videosu (Save Ralph)

Kapat
Kapat
Giriş Yap
Kapat
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.Language