Sizden Gelenler

Ürünlerimizle ilgili aldığımız geri bildirimler

Otama Kırkpınar ürünlerini deneyenlerin deneyimlerini okumak ister misiniz?

Köpürmeyen bir diş macunu, koltuk altına sürülen yağlarla desteklenmiş bir deodorant, suya dayanıklı makyajı bile temizleyebilen tamamen doğal bir makyaj siler kulağa çok çılgınca geliyor öyle değil mi? Otama Kırkpınar’da marketlerde görmeye alışık olduğumuzdan çok daha farklı ürünler üretiyoruz.

Doğal yollarla elde ürettiğimiz ürünlerimiz ilk başta “acaba” dedirtse de zamanla bir diş macununun köpürmesine gerek olmadığını, köpürmeden de diş ve ağız temizliği yapabildiğini, ya da bir deodorantın yapay bir parfüm olmadan da görevini yerine getirebileceğini göstermiş olmanın, ve tabii ki doğal ürünlerimize geçiş ile yaşanan değişimlerin gözle görülür olmasının haklı mutluluğunu yaşıyoruz.

Doğruyu söylemek gerekirse doğal ve zehirsiz içeriklerle yapılmış olan kozmetik ürünlerimizi kullanıp bu kadar memnun kalacağınızı biz de tahmin etmemiştik. Eğer kafanızda “acaba” düşünceleri dolaşıyorsa işte bizimle bu mutluluklarını paylaşanların geri bildirimleri.

Siz de kendi deneyimlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın! Bu deneyim ağının büyümesine yardımcı olan herkese teşekkür ederiz!

Krem deodorant

“Merhaba, nisanda aldığım deodorantım kasım sonunda bitti. Ekolojik ve etik ürünlerin pahalı olduğu düşünülebilir ilk başta lakin bu kadar uzun dayandığı için zaten fiyatını misliyle çıkarıyor. Bunu da belirtmek istedim.” 

Pika pika katı şampuan

“Merve hanım, dün aldığım şampuanı kullanma şansım oldu. Büyük bir dermatit kaşıntı krizinin üstüne nasıl rahatlattı beni anlatamam. Sizin gibi ben de doğal kozmetik yoluna baş koydum. Umarım bu kadar başarılı ürünler yapabilirim.”

Katı nemlendirici

” …el kreminiz (katı nemlendirici) inanılmaz bir iş yaptı. Artık ellerim kurumuyor bile. Yani bu dönemde çatlaması ve her gün bakıma ihtiyacı olması gerekirdi ama nasıl oldu bilmiyorum krem derimi değiştirdi. Ellerinize sağlık.” 

Diş Macunu

“Dünyanın en güzel diş macunu. Dişlerim bembeyaz ve kullandığımdandır diş hassasiyetim de kalmadı ilginç bir şekilde. İyi ki tanışmışız, denkleşmişiz.”

Kleo

“Merve hanım ben de bir teşekkür etmek istiyorum. Kleo’yu yapan, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Hakikatten harika bir yüz yağı. Artık yüzüm pürüzsüz ve yumuşacık; yüzüme dokundukça mutlu oluyorum. Var olun ve üretmeye devam edin.”

Gaokerena vücut yağı

“Gaokerena vücut yağım geldi. Kullandım gerçekten muhteşem kokuyor. Cildimi yumuşacık yaptı. Ellerinize sağlık. “

Resistance balm

“Biri resistance balm’ın baş ağrısına iyi geldiğini mi ne yazmıştı yorumlarda. ‘Ha hayt migreni yok galiba’ diye içimden geçirmiştim. Bugün çok yoruldum başım ağrımaya başladı. Sonra gözüm halama hediye ettiğim resistance balm’a takıldı. Migrene çare demiyorum ama çok rahatlattı.”

Arap sabunu

“Merhaba Merve hanım, mutluluktan çıldırarak bulaşık yıkıyorum şu an çevreci arap sabunumla. Deterjana çok takmıştım. Varlığınız için binlerce teşekkürler çünkü az önce bütün (zararlı) kimyasal içerikli krem ve kişisel bakım ürünlerimi attım…”

Saç şekillendirici balsam

“Cidden ne sürsem böyle olmuyor. Elinize sağlık gerçekten. Bir de azıcık sürmek yetiyormuş sanki patlayarak çoğalıyor.”

Orman kolonyası

“Bu da sivrisinekler benden uzak dursun spreyi. Dün akşam bizzat yapanın kendisiyle birlikte bahçede çay içerken kaplan sivrisineklere karşı denendi; onaylandı. Sık sık tazeleyince sinekler gelmiyor. Bi’ de mis gibi kokuyor.”

Saç bakım seti

“Saç boyu ne olursa olsun saçımı özüne döndürdüğünüz için minnettarım. Lülelerimi unutmuştum. Otama kıvırcığı diye bir şey varmış gerçekten.”

Güneş kremi

“Güneş kreminin kokusunun yeterince övülmediğini görüyorum. Övmeye geldim. Genel olarak geri bildirim: Yüzüm emene kadar alışık olmadığım hafif bir beyazlık bırakıyor ama topaklanma, soyulma falan asla yapmıyor. Marifeteli ellerimle yüzüme sürdüğümü sanıp şakaklarımı es geçmişim. Her yerim normal ten rengi şakaklarım kızarık bitirdim günü. Yani düzgün sürmesini becerene çok güzel koruyor. Çok güzel kokuyor.” 

Plastiksiz kargo

Doğal içerikler

Vegan kozmetik

En son çıkan ve en sevilen ürünümüz Pika Pika Onarıcı Katı Şampuan!

Plastik şişe içindeki endüstriyel şampuanlara alternatif, saçlarınızı sabunun yarattığı katılık hissi olmadan temizleyen atıksız doğal vegan katı şampuanımız.

Yoksa siz hala Pika Pika Onarıcı Katı Şampuanı denemediniz mi? Ürün hakkında ayrıntılı bilgi ve sipariş için buraya tıklayın.

5,000+ Mutlu Müşteri

5,000+ Mutlu Müşteri

Otama Kırkpınar ile zehirsiz, atıksız, doğal vegan kozmetik ve temizlik anlayışını benimseyen kocaman bir aile olduk.

Ödüllü İmalathane

Ödüllü İmalathane

Mahallenizin kozmetikçisi Otama Kırkpınar’ın imalathanesi, sürdürülebilir üretimini iç mekanına yansıtan tasarımıyla Türkiye Mimarlık Yıllığı 2020’ye girdi.

Zehirsiz Kozmetik

Zehirsiz Kozmetik

Otama Kırkpınar ile mümkün olan en doğal ve en sürdürülebilir hammaddeleri bularak tüm ürünlerimizi hiçbir canlıya zarar vermeden üretiyoruz.

Plastiksiz Kargo

Plastiksiz Kargo

Otama Kırkpınar olarak verdiğimiz #kargopoşetisavaşları sonucunda kargo firmalarını plastiksiz kargo gönderimine ikna ettik.

Kapat
Kapat
Giriş Yap
Kapat
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.Language