PikaPika Katı Şampuan Kullananlar Ne Diyor?

Otama Kırkpınar’ın en sevilen ürünlerinden biri olan Pika Pika katı şampuan her stoğa girdiğinde hızlıca tükeniyor. Peki bir alanın üç beş tane daha almak istediği, herkesin kalbini kazanan, doğal içeriğiyle saçlara çok iyi gelen Pika Pika katı şampuan kullananlar ne diyor?

Aslında ürünlerimizi kullananlardan gelen geri bildirimlerin hepsini @otamakirkpinar Instagram hesabımızda tüm şeffaflığıyla paylaşıyoruz. Ama olur ya, henüz Instagram hesabımızı görmeyenler vardır, bizi Google aramalarında bulmuşlardır diye Pika Pika doğal vegan katı şampuan ürünümüze gelen yorumları burada da sizlerle paylaşmak istedik. Böylece ürünü denemeyi düşünenlerin daha fazla fikir elde edebileceğine inanıyoruz.

Pika Pika Katı Şampuan Kullananlar Ne Diyor?

Bu yazıda kullanıcılarımızın geri dönüşlerini sizlerle paylaştık. Pika Pika ile ilgili bizim hiçbir mucizevi iddiamız veya şifa garantimiz yok. Her cilt, her bünye birbirinden farklıdır ve bir başkasına iyi gelen bir ürün sizin için sonuç vermeyebilir.

Fakat doğal ve temiz içerikli olan Pika Pika katı şampuanı kullanmak en azından maruz kaldığınız zararlı kimyasal sayısını azaltacağı için, zararlı kimyasallar içeren temizlik ürünlerinden elbette daha iyi gelecektir.

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Doğal Sabunlar Her Derde Deva Mı?

PikaPika katı şampuan kullananlar ne diyor gelin hep birlikte bakalım. Daha fazla geri bildirim için hem sitemizdeki “Sizden Gelenler” bölümüne bakabilir; hem de Instagram’da öne çıkan hikayelerimize göz atabilirsiniz.

“Aşırı bir sakinlik verdi saç köklerime.”

“Merve merhaba merhabaaaa. Bugün şampuanını kullandım. Daha önce defneli sabun kullanıyordum. Ciddi anlamda gezmediğim cildiyeci kalmamıştı. En son senin sabunu kullandığımda evet bu demiştim. Dökülmeyi kesmişti ve saç derime çok iyi gelmişti. Şimdiyse o güzelim şampuanınını kullandım. Biraz tedirgindim ama saç derime o kadar iyi geldi ki. Aşırı bir sakinlik verdi saç köklerime. İğne gibi batma hissi oluşturmadı. Nasıl dua ettim sana bir bilsen. Evde çeyrek altın muamelesi yapıyorum şampuanıma. Dokunulmazlık ilan ettim hatta.”

pika pika katı şampuan kullananlar

“Dermatit kaşıntı krizinin üstüne nasıl rahatlattı anlatamam.”

Merve Hanım, dün aldığım şampuanı kullanma şansım oldu. Büyük bir dermatit kaşıntı krizinin üzerine nasıl rahatlattı beni anlatamam.”

pika pika katı şampuan kullananlar

“Muazzam şekilde yumuşacık yaptı”

“Bendeki feci merak. Zaman geçtikçe saçıma bakınıyorum nasıl desem, muazzam şekilde yumuşacık yaptı. Ben böyle beklemiyordum inan. Saçımı böyle sakin ve temiz görmemiştim. Şu an saçlarım koyun gibi. Ve şu da dikkatimi çekti. Duşakabinde zerre leke olmadı. Cildime değen şampuan köpükleri bile rahatsız etmedi. Hani sen bu şampuanların büyük kalıplarını yapsan bize büyüsü bozulur mu ki? Elimde çok olsun stok yapayım istiyorum.”

pika pika katı şampuan kullananlar

“Eşsiz bir koku”

Pika Pika katı şampuan kullananlar ürünün kokusundan da bir hayli memnun. Biz de katı şampuanımızın kokusunu çok seviyoruz, bazen yememek için kendimizi zor tuttuğumuz da oluyor.

“Ah bir de kokusunu duyabilseniz... Tabii ki parfümsüz. Aroma terapi yağlarının eşsiz kokusu ile.”

pika pika katı şampuan kullananlar

“Saçlarıma inanılmaz nem verdi, kıvırcıklarım şahane oldu.”

“Sevgili Otama, Pika Pika katı şampuan ile ilgili geri dönüş yapmak istedim size. Ben bonus bir kıvırcığım. Bugüne kadar sabun ile saç yıkamaktan korktuğumdan Pika Pika’yı görünce bu benim ürünüm diyerek sapık gibi stok takip ettikten sonra bir tane alabildim. Saçlarımın yarısında eski boya ve saç açmalarımın etkisiyle fazlasıyla elektriklenme sorunu ve kabarma oluyor. Bu sebeple duşta krem ve sonrasında da bol yağlama yapıyordum. Pika Pika’yı ilk denememde hiçbir ilave ürün kullanmadım ve sonuç şa-ha-ne! Ellerinize kollarınıza aklınıza sağlık. İnanılmaz güzel bir nem verdi saçlarıma. Kıvırcıklarım şahane oldu. Bir sonraki kullanımımda kurur kurumaz fotoğraf atacağım. Çok teşekkür etmek istedim size. İnanılmaz memnun kaldım. Sevgiler, kolaylıklar.”


“Kaşıntı kepek için çok şey denedim ama Pika Pika inanılmazdı.”

“Pika Pika hakkındaki yorumum: İlk görünce çok küçük geldi. Dedim ben bunu 10 günde bitiririm ama önerdiğiniz şekilde kullanıyorum. Gayet güzel köpürüyor. Kaşıntı kepek için çok şey denedim ama Pika Pika inanılmazdı. İlk kullanımda sihir gibiydi. Anında kesildi her şey. 4 gün yıkamadım saçımı bakayım etkisi ne kadar diye. İnanılmaz. Bu sıcak havaya ve tere rağmen hiçbir rahatsızlık geri gelmedi. Bir numaramdır artık. Emeğinize sağlık. Harika bir ürün çıkarmışsınız yine.”


“Allah sizden razı olsun saç derim nefes aldı.”

“Merve Hanım, 4 kez kullandım Pika Pikayı. Allah sizden razı olsun. Saç derim nefes aldı. Saçlarım kıvırcık ve gür. Hiçbir şekilde nefes almamış kökleri şu ana kadar. Pika Pika’yı kullanınca anladım. Ve ben saçlarım ağırlaşıyor, kökleri acıyor diye saçımı bile bağlayamazdım. Şimdi öyle hafif ki; off anlatamıyorum. Keşfettiğime çok mutluyum. Çook çoook teşekkür ederim. Hep güzel işleriniz olsun.”


Pika Pika Onarıcı Katı Şampuan Satın Al

Pika Pika katı şampuan kullananlar ne diyor, yorumları neler, katı şampuan saçlarına nasıl bakmış bu yazımızda sizinle paylaşmaya çalıştık. Eğer siz de kendi saçlarınızdaki etkisini merak ediyorsanız ve Pika Pika katı şampuanı denemek isterseniz linke göz atabilirsiniz: Pika Pika Onarıcı Katı Şampuan

Comments (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat
Kapat
Giriş Yap
Kapat
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.Language