Kil Maskesi

Gözenekleri derinlemesine temizleyerek arındıran, cildi besleyici bir kreme hazır hale getiren doğal vegan kil maskesi toz karışımı.

8 İnceleme

195.00 

Favorilere Ekle Favorilere Ekle Favorilere Ekle
Kategori

Doğal vegan kil maskesi cildi temizleyerek arındırır. İçeriğinde bulunan kaolin kili pürüzsüzleştirir, yeşil bentonit kili toksinlerden arındırır ve aktif karbon yağları mıknatıs gibi çeker.

40 ml’lik cam kavanozda toz karışım halinde gelir.

Bu yazı ilginizi çekebilir: Günlük Cilt Bakımında Kullanabileceğiniz Otama Kırkpınar Ürünleri

Doğal Vegan Kil Maskesi Kullanımı

Kavanozdan 1 çay kaşığı alarak evde bulunan meyve sirkesi (5 kat sulandırılmış), su kefiri, kombucha, lavanta suyu, bitkisel süt gibi sevilen besleyici bir sıvı ile macun haline getirip taze olarak kullanılır. Yalnızca yüzde kullanıma uygundur. Kuruyup çatladığında (1-2 dakika) durulanır. Oldukça arındırıcı olduğundan haftada en fazla 1 kez kullanılması önerilir.

Doğal Vegan Kil Maskesi Ürün Bileşeni

Bentonite, Kaolin, Charcoal Powder

Uyarılar: Bilmediğiniz bir alerjiniz olması ihtimaline karşı el bileğinizin içine uygulayarak bir süre bekleyiniz. Ürünü çocukların erişemeyeceği, direk güneş ışığından uzak yerlerde muhafaza ediniz. Harici kullanım içindir, yenmez.

DİKKAT! Bu ürün size plastiksiz kargo ile gönderilir ve depozitolu bir kozmetiktir. Boş cam ambalajlar gönüllü toplama noktalarında toplanarak dükkana geri döner. Otama Kırkpınar Instagram hesabımızdan bu toplama noktalarını öğrenebilir; boşlarınızı teslim edebilirsiniz. Eğer şehrinizde toplama noktası yoksa ve siz gönüllü olup, bu dayanışma ağına ve ekolojik döngüye dahil olmak isterseniz yine Instagram’daki ilgili gönderimize buradan ulaşabilirsiniz: #boşlarıtopluyoruz

Kil Maskesi için 8 değerlendirme

Ürün Yorumları

  Serap Özsoy
  Mayıs 27, 2024
  Büyük gözenekli ve yağlı cilde sahibim.Cildimde istediğim performansı vermedi. Daha güzel kim maskeleri denedim. Param çöpe gitti:(
  sumeyra.kzl25
  Nisan 7, 2024
  Çok güzel bir ürün ben gül suyuyla birlikte yapıyorum ve hemen farkı anlıyorsunuz ha duru ve daha canlı bir cild haline geliyor yüzünüz tabi sonrasında hemen nemlendirmek gerekiyor
  selinyakisik
  Şubat 6, 2024
  Çok kuru bir cilde sahibim, o yüzden ayda bir ya da iki kere yapıyorum. Çok memnunum.
  busguree
  Aralık 26, 2023
  Haftada 1 kez düzenli uyguluyorum ve cildimi çok iyi arındırdığını düşünüyorum. Daha önce büyük markaların kil maskelerini de kullandım çok da faydasını göremedim. En azından temiz içerikli doğal bir maske olması tercihim. Yıkarken peeling hissiyatı veriyor t bölgesi yağlı ve siyah nokta problemi yaşayan biri olduğum için hoşuma gitti. Siyah noktalarımı yüzüme buhar uyguladıktan sonra spatulayla temizleyip maskeyi yapıyorum sonra da nemlendirici bir tonik uyguluyorum. Ne uygularsam uygulayayım siyah noktaları hemen geri gelen biri olarak uzun süre pürüzsüz bir burna sahip oldum diyebilirim.
  yaşam
  Aralık 20, 2023
  Duştan çıktığımda severek kullanıyorum, hatta düzenli kullandığım dönemlerde yerli yersiz sivilce pörtlemelerine engel olduğunu düşünüyorum. Fakat ya içindeki aktif karbonun siyah renginden ya da yoğun şekilde uyguladığım için(?), yıkadıktan sonra cildimin bazı bölgeleri hala hafif küllü bir renkte görünebiliyor. Ben de ardından yağ ile temizleme yapıyorum.
  Ilgaz Topgül
  Kasım 6, 2023
  Ben duştan çıkınca kullanıyorum, devamında da nemlendirici sürüyorum. Ortalama bir cilt ürününe baktığımda bile alerji olan bir cildim var, o yüzden maskeler beni hep tedirgin ediyor. Daha önce hiç bu kadar rahat kullandığım bir maske olmamıştı. Elinize sağlık Otama Kırkpınar ailesi :)
  İdil
  Ekim 20, 2023
  Aldığımdan beri haftada bir kez düzenli olarak kullanıyorum. Cildim yumuşacık oldu :) Ovalayarak yıkadığımda peeling etkisi veriyor. Hassas bir cildim var, irritasyon olmadı. Çok sevdim :)
  Bilgesu gundes
  Eylül 5, 2023
  Cildimi ilk denemede pürüzsüz yaptı. Sonrasında nemlendirdim. Sabah daha parlak bir haldeydi. Burnunun üstündeki siyah noktaları ve pütürlü yüzeyi düzeltti. Düzenli kullanıldığında neler olacak çok merak ediyorum. Ellerinize sağlık
Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İptal Et