Orman Kolonyası

Mis gibi çam kokusuyla Bolu ormanlarını ayağınıza getiren doğal vegan Orman Kolonyası.

4 İnceleme

From 147.00 

SKUN/A Kategori
Kapat
Ek bilgi
Kapak seçimi

Düz orijinal damlalıklı kapak, Sprey Kapak

Kapat
Taksit Seçenekleri
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 147.00 147.00
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 147.00 147.00
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 147.00 147.00
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 147.00 147.00
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 147.00 147.00
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 147.00 147.00
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 147.00 147.00
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Tutar
1 147.00 147.00

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

Mis gibi çam kokusuyla Bolu ormanlarını ayağınıza getiren doğal vegan Orman Kolonyası, bambaşka bir kolonya deneyimi yaşamanıza öncülük ediyor. Orman Kolonyasının içinde ardıç meyvesi yağı, sedir yağı, servi yağı, karaçam ve karabaş otu bulunuyor. – Ardıç meyvesi yağı: Canlandırıcı, lenf akışını hızlandırıcı, konsantrasyonu arttırıcı, görüntüsüyle de kadim, heykel gibi bir yüksek rakım ağacının yağı. – Sedir yağı: Zor koşullarda dayanmayı sağlar, kendine olan güveni artırır. – Karaçam: Memleketten çıkma bu yağ akneler, soğuk algınlıkları gibi viral altyapılı şikayetlerde bir virüs savar olarak kulanılıyor. – Servi yağı: Van Gogh’un en sevdiği, mezarlıklara dikilip kederi dağıtması, mutluluk ve neşe vermesi amaçlanan Servinin limoni kokusu kendini toparlamak için bire bir. – Karabaş otu: Lavantanın ormandan toplanmış bu vahşi akrabası ferah kokusuyla tarla ve bahçeleri börtü böcekten uzak tutmak için yetiştirilir.Antiseptik ve iyileştiricidir. Bu ağaçlar ve bitkiler bu uçucu içeriklerini kendilerini her türlü hastalıktan ve haşerattan korumak için salgılar. Bu kolonyayı sivrisinek ve karasineklerden kendinizi korumak için de kullanabilirsiniz.

Orman Kolonyası ürün Bileşenleri

Alcohol denat (%96’lık etil alkol), Laurus nobilis leaf water (Defne yaprağı), Glycerin, Cupressus macrocarpa goldcrest Branch/Leaf Oil (Limon Servi), Pinus Nigra, Twig Leaf Oil(Karaçam), Cedrus Deodara Wood Oil (Sedir), Cupressus Sempervirens Oil (Servi), Juniperus Communis Branch/Fruit/Leaf Extract (Ardıç), Lavandula Stoechas Flower/Stem Extract (Karabaş otu)

Uyarılar: Bilmediğiniz bir alerjiniz olması ihtimaline karşı el bileğinizin içine uygulayarak bir süre bekleyiniz. Bebeklerde kullanmak isterseniz direk cildine sürmeyip, yatağına ve yastığına damlatmalısınız. Ürünü çocukların erişemeyeceği, direk güneş ışığından uzak yerlerde muhafaza ediniz. Harici kullanım içindir.

DİKKAT! Bu ürün size plastiksiz kargo ile gönderilir ve depozitolu bir kozmetiktir. Boş cam ambalajlar gönüllü toplama noktalarında toplanarak dükkana geri döner. Otama Kırkpınar Instagram hesabımızdan bu toplama noktalarını öğrenebilir; boşlarınızı teslim edebilirsiniz. Eğer şehrinizde toplama noktası yoksa ve siz gönüllü olup, bu dayanışma ağına ve ekolojik döngüye dahil olmak isterseniz yine Instagram’daki ilgili gönderimize buradan ulaşabilirsiniz: #boşlarıtopluyoruz

Orman Kolonyası için 4 değerlendirme

Ürün Yorumları

  banu.hem
  Eylül 14, 2023
  İlk başta kokusu ağır gelmişti ama bir iki kullanımdan sonra beni çok rahatlattığını fark ettim. Avcuma az miktarda döküp o orman kokusunu soluyorum ve kendimi yemyeşil kocaman bir ormanda nefesleniyormuş gibi hissediyorum. Çok hoş bir his!
  kivilcim86
  Temmuz 4, 2023
  Değişik aromalı kolonyaları kullanmayı seviyorum ama Orman Kolonyası bambaşka. Bir şehirzede olarak ne vakit doğayı özlesem kokusu ile beni ormanlara götüren bu kolonyaya bayılıyorum.
  Orman Kolonyası photo review
  burcin.sargin
  Haziran 28, 2023
  Orman kolonyası odaklanmama yardımcı enerjisi olan bir kurtarıcı, masamda ne zaman oflamaya başlasam ensemi ve bileklerimi ormanlayıp bir ohhh çekiyorum :)
  Orman Kolonyası photo review
  senaanurerol
  Haziran 26, 2023
  Ben kokusunu ne kadar sevsem de etrafımda kullanması için uzattığım insanlardan beğenenler az sayıda diyebilirim. Sinek koruyucu olarak kullanıyorum, cildimi hiç kurutmuyor ve kimyasal kokusu barındırmıyor, ben seviyorum.
Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İptal Et