Orman Kolonyası

Mis gibi çam kokusuyla Bolu ormanlarını ayağınıza getiren doğal vegan Orman Kolonyası.

12 İnceleme

From 205.00 

SKUN/A Kategori
Kapat
Ek bilgi
Kapak seçimi

Düz orijinal damlalıklı kapak, Sprey Kapak

Mis gibi çam kokusuyla Bolu ormanlarını ayağınıza getiren doğal vegan Orman Kolonyası, bambaşka bir kolonya deneyimi yaşamanıza öncülük ediyor. Orman Kolonyasının içinde ardıç meyvesi yağı, sedir yağı, servi yağı, karaçam ve karabaş otu bulunuyor. – Ardıç meyvesi yağı: Canlandırıcı, lenf akışını hızlandırıcı, konsantrasyonu arttırıcı, görüntüsüyle de kadim, heykel gibi bir yüksek rakım ağacının yağı. – Sedir yağı: Zor koşullarda dayanmayı sağlar, kendine olan güveni artırır. – Karaçam: Memleketten çıkma bu yağ akneler, soğuk algınlıkları gibi viral altyapılı şikayetlerde bir virüs savar olarak kulanılıyor. – Servi yağı: Van Gogh’un en sevdiği, mezarlıklara dikilip kederi dağıtması, mutluluk ve neşe vermesi amaçlanan Servinin limoni kokusu kendini toparlamak için bire bir. – Karabaş otu: Lavantanın ormandan toplanmış bu vahşi akrabası ferah kokusuyla tarla ve bahçeleri börtü böcekten uzak tutmak için yetiştirilir.Antiseptik ve iyileştiricidir. Bu ağaçlar ve bitkiler bu uçucu içeriklerini kendilerini her türlü hastalıktan ve haşerattan korumak için salgılar. Bu kolonyayı sivrisinek ve karasineklerden kendinizi korumak için de kullanabilirsiniz.

Orman Kolonyası ürün Bileşenleri

Alcohol denat (%96’lık etil alkol), Laurus nobilis leaf water (Defne yaprağı), Glycerin, Cupressus macrocarpa goldcrest Branch/Leaf Oil (Limon Servi), Pinus Nigra, Twig Leaf Oil(Karaçam), Cedrus Deodara Wood Oil (Sedir), Cupressus Sempervirens Oil (Servi), Juniperus Communis Branch/Fruit/Leaf Extract (Ardıç), Lavandula Stoechas Flower/Stem Extract (Karabaş otu)

Uyarılar: Bilmediğiniz bir alerjiniz olması ihtimaline karşı el bileğinizin içine uygulayarak bir süre bekleyiniz. Bebeklerde kullanmak isterseniz direk cildine sürmeyip, yatağına ve yastığına damlatmalısınız. Ürünü çocukların erişemeyeceği, direk güneş ışığından uzak yerlerde muhafaza ediniz. Harici kullanım içindir.

DİKKAT! Bu ürün size plastiksiz kargo ile gönderilir ve depozitolu bir kozmetiktir. Boş cam ambalajlar gönüllü toplama noktalarında toplanarak dükkana geri döner. Otama Kırkpınar Instagram hesabımızdan bu toplama noktalarını öğrenebilir; boşlarınızı teslim edebilirsiniz. Eğer şehrinizde toplama noktası yoksa ve siz gönüllü olup, bu dayanışma ağına ve ekolojik döngüye dahil olmak isterseniz yine Instagram’daki ilgili gönderimize buradan ulaşabilirsiniz: #boşlarıtopluyoruz

Orman Kolonyası için 12 değerlendirme

Ürün Yorumları

  Deniz
  Mayıs 31, 2024
  Uzun suredir denemek istiyordum bu urunu. Keskin kokular normalde beni rahatsiz etmese de bu urundeki recinemsi isli kokunun dozu bana biraz fazla geldi. Biraz daha az orman kokusu biraz daha fazla limonsuluk olsa cok daha dengeli ve bol kullanilabilecek bir urun olacagini dusunuyorum. Su an esans gibi cok az sekilde kullaniyorum elime yuzume boca edemiyorum.
  Ekin
  Mayıs 30, 2024
  Sivrisineklere karşı etkili olması beni çok mutlu ediyor. Derime koruyucu zehir sıkmadan korunmuş oluyorum.
  buharayesim
  Nisan 17, 2024
  Kokusuna bayıldım Bittikçe devamını alacağım kolonyam ♥️
  Derya
  Şubat 20, 2024
  Kokusu oldukça keskin, başta yadırgıyor insan Fakat sonrasında o kesinlikle ve agacsi koku hoşuna gidiyor insanın. Sürekli olarak kullanmıyorum ama odaklanmak istediğimde mutlaka bir iki fıs yapiyorum
  sevgicaglar61
  Şubat 2, 2024
  Ben bunun kokusunu ne kadar seviyorsam etrafımdaki insanlar da o kadar sevmiyor 😁 şu an kendim evde sıkıyorum sinek kovucu olarak kullanılmak için yazı bekliyor 💃🏻
  feride.feride
  Aralık 19, 2023
  Kesinlikle orman kokusu. Elinize sağlık..
  Orman Kolonyası photo review
  ugyudc
  Aralık 9, 2023
  Orman kolonyasını sivri sineklerle mücadele için almıştım. Gürcistan’ın devasa sivrisineklerine yem olmadan keyifle ormanda yürüyüş yaptık. Buda yetmezmiş ellerimizde kolonya kullanımı sonrası hissettiğimiz kuruluğun aksine nem hissettik. kokusu başta ağır gelse de zamanla hoşumuza gitti.
  Gülden Esen
  Eylül 20, 2023
  Koku ve ferahlığı şahane. Diğerlerini de deneyeceğim.
  banu.hem
  Eylül 14, 2023
  İlk başta kokusu ağır gelmişti ama bir iki kullanımdan sonra beni çok rahatlattığını fark ettim. Avcuma az miktarda döküp o orman kokusunu soluyorum ve kendimi yemyeşil kocaman bir ormanda nefesleniyormuş gibi hissediyorum. Çok hoş bir his!
  kivilcim86
  Temmuz 4, 2023
  Değişik aromalı kolonyaları kullanmayı seviyorum ama Orman Kolonyası bambaşka. Bir şehirzede olarak ne vakit doğayı özlesem kokusu ile beni ormanlara götüren bu kolonyaya bayılıyorum.
  Orman Kolonyası photo review
  burcin.sargin
  Haziran 28, 2023
  Orman kolonyası odaklanmama yardımcı enerjisi olan bir kurtarıcı, masamda ne zaman oflamaya başlasam ensemi ve bileklerimi ormanlayıp bir ohhh çekiyorum :)
  Orman Kolonyası photo review
  senaanurerol
  Haziran 26, 2023
  Ben kokusunu ne kadar sevsem de etrafımda kullanması için uzattığım insanlardan beğenenler az sayıda diyebilirim. Sinek koruyucu olarak kullanıyorum, cildimi hiç kurutmuyor ve kimyasal kokusu barındırmıyor, ben seviyorum.
Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İptal Et