Katranlı Saç Sabunu

Pek çoğunu kendi imalathanemizde soğuk sıkım ile ürettiğimiz bitkisel yağlar sabunlaştırılarak soğuk yöntem ile elde üretilen, saçlarınıza ve cildinize yumuşaklık vererek kurutmadan temizleyen doğal vegan sabun.

8 İnceleme

From 150.00 

SKUN/A Kategori
Kapat
Ek bilgi
Gramaj

Normal Boy (110g), Büyük Boy (130g)

Katranlı Saç Sabunu, pek çoğunu kendi imalathanemizde soğuk sıkım ile ürettiğimiz bitkisel yağlar sabunlaştırılarak soğuk yöntem ile elde üretilmiştir. Doğal vegan sabun saçlarınıza ve cildinize yumuşaklık vererek kurutmadan temizler.

Normal Boy: 100gr -120gr
Büyük Boy: 120gr -140gr

Sabunlar yaş iken tartılır ve 6 hafta kurutma raflarında bekletilir. Kuruduğunda %8’e kadar ağırlığı azalabilir. Elde yapıldığı için ağırlığı değişebilir.

Katranlı Saç Sabunu Kullanım Şekli

Saçlarınızı ve cildinizi ıslatınız, sabunla köpürterek yıkayıp sonrasında iyice durulayınız.

Katranlı Saç Sabunu Ürün Bileşenleri

Olea Europaea fruit oil, Aqua, Sodium hydroxide, Cocos nucifera oil, Butyrospermum parkii seed oil, Ricinus communis seed oil, Bentonite, Cedrus atlantica wood oil.

Uyarı: Göze temas ettirilmesi halinde bol su ile yıkanmalıdır. Bilmediğiniz bir alerjiniz olması ihtimaline karşı el bileğinizin içine uygulayarak bir süre bekleyiniz. Ürünü çocukların erişemeyeceği, direk güneş ışığından uzak yerlerde muhafaza ediniz. Harici kullanım içindir.

Katranlı Saç Sabunu için 8 değerlendirme

Ürün Yorumları

  Merve
  Şubat 8, 2024
  Kepeklenen hassas derili dipleri yağlı uçları kuru saçıma çok iyi geldi. İkinci kalıbımı da yarıladım şu an, üçüncü haftada peruklaşma oldu, sulandırılmış yaban mersini sirkesiyle fıs fıs onu da çözdüm kolayca. çok zor vazgeçerim artık sabunumdan :)
  selinyakisik
  Şubat 6, 2024
  Eşim adına değerlendirme yapıyorum. Normalde yıllardır kullandığı bir şampuanı var ve eğer onu kullanmazsa saçı hemen kepek oluyor ama ben bu sabunu denemesini istedim. İlk denemeden itibaren saçları çok güzel ve sabundan çok memnun. Üç tane daha söyledik.
  Özgür karavit
  Ocak 13, 2024
  Çok uzun süredir egzama ve kepek sıkıntısı çekiyordum. Denemediği ürün kalmamıştı. Katranlı sabun bir ay bile geçmeden tüm şikayetlerimi sıfırladı. Belki alışma sürecini otama’nın saç toniğiyle kolaylaştırabilirsiniz, sabuna geçiş biraz sabır istiyor, saç yıkama fırçasınında çok yardımı oldu. Şu anda sadece bıttım sabunuyla dönüşümlü kullanıyorum. Egzama sıkıntısını çeken bilir. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.
  Zeliha ilkay acay
  Aralık 30, 2023
  Saçlarım yağlı ve ince telli ,birkaç gündür kullaniyorum.saclarimin yağlanmasinda ve dökülmeside azalma oldu.
  Derya
  Kasım 21, 2023
  Saçlarıma pikapika kadar iyi gelmedi, biraz kuruttu o yüzden yüzümü ve vücudumu yıkarken kullanyorum. Memnunum.
  Reyhan Ö
  Ekim 13, 2023
  Denediğim pek çok ürünle saçlarım bir günde yağlanıyor ve kaşıntım başlıyordu, katranlı sabunu ilk kullanışımdan sonra bile kafam rahatladı- çok teşekkürler!!!
  eda.g
  Temmuz 11, 2023
  Bu sabunu saçlarım yerine sabah akşam yüzümü yıkamak için kullanıyorum ve etkisinden çok memnunum. Yağlı-karma cildim var ve yüzümdeki fazla yağı temizlemekte gerçekten başarılı, üstelik yüzümü kurutmuyor. Sabunun görünüşünü eşim karamele benziyor, insanın yiyesi geliyor :) Otama zaten içerik olarak güvendiğim belki de tek marka, bu yüzden ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanıyorum. Yeni siparişimde tazeleyici jel sabun aldım, onu da deneyeceğim hehe. Teşekkürler Otama Kırkpınar!
  Sinem Bilici
  Haziran 13, 2023
  Şampuan kullanmama kararımdan sonra denediğim sabunların arasında en çok beğendiğim sabun oldu. Saçın sabuna alışma süreci biraz zorlayıcı olabiliyor; saç ağırlaşıyor, temizlenmemiş hissi bırakabiliyor, çabuk yağlanabiliyor. Katranlı saç sabununun temizlik hissi çok güzel, arındığını da hissedebiliyorum. Kokusu hafif bir sabun değil ancak saçta kokusu kalmıyor. Saçımı diğer sabunların yaptığı gibi kurutmadı. Fotoğrafta saçımda ekstra bir ürün yok, sadece katranlı sabun+sirke ile yıkanmış hâli. Tavsiye ederim.
Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İptal Et