İntim Sabun

Pek çoğunu kendi imalathanemizde soğuk sıkım ile ürettiğimiz bitkisel yağlar sabunlaştırılarak soğuk yöntem ile elde üretilen, dış genital bölge temizliği için uygun doğal vegan intim sabun.

5 İnceleme

100.00 

Favorilere Ekle Favorilere Ekle Favorilere Ekle
Kategori

Pek çoğunu kendi imalathanemizde soğuk sıkım ile ürettiğimiz bitkisel yağlar sabunlaştırılarak soğuk yöntem ile elde üretilen doğal vegan intim sabun, dış genital bölgenize yumuşaklık vererek kurutmadan temizler.

Sabunlar yaş iken tartılır ve 6 hafta kurutma raflarında bekletilir. Kuruduğunda %8’e kadar ağırlığı azalabilir. Elde yapıldığı için ağırlığı değişebilir.

İntim Sabun Kullanım Şekli

Cildinizi sabunla köpürterek yıkayıp sonrasında iyice durulayınız.

İntim Sabun Ürün Bileşenleri

Carthamus tinctorius seed oil, Cocos nucifera oil, Aqua, Laurus Nobilis fruit Oil, Sodium hydroxide, Bentonite.

Uyarılar: Göze temas ettirilmesi halinde bol su ile yıkanmalıdır. Bilmediğiniz bir alerjiniz olması ihtimaline karşı el bileğinizin içine uygulayarak bir süre bekleyiniz. Ürünü çocukların erişemeyeceği, direk güneş ışığından uzak yerlerde muhafaza ediniz. Harici kullanım içindir.
Her kalıp 40-60 gr arasındadır.

İntim Sabun için 5 değerlendirme

Ürün Yorumları

  Ayse Duru Mergenci
  Mart 15, 2024
  Çok rahat ettim. İkinciyi sipariş edeceğim şimdi.
  Merve
  Şubat 7, 2024
  Çok güzel, ikinciye aldım. Hayatımda ilk defa bir sabunu bitirdim 🤍
  Deniz
  Temmuz 31, 2023
  Çok çok çok iyi bir intim sabun. İyi ki almışım diyorum. Vajinal mantarın iyileşmesinde bile etki ediyor benim için. Banyoda saklayacaksanız bir sabun kutusu mutlaka öneririm. Boyutu ufak gibi görünebilir, asla değil, uzun süre gidiyor. Çok seviyorum. Bittikçe mutlaka alacağım. Şu an 3 tane stokladım.
  eda.g
  Temmuz 11, 2023
  Genital bölgeye her şey sürülmez ya, işte bu yüzden iyi ki Otama böyle bir ürün yapmış, kullanırken daha bir içim rahat oluyor. Ürünü kullandıktan sonra tel sabun rafına koyarak fazla suyun süzülmesini sağlıyorum, erimemesi için de duşta suyun gelmeyeceği bir yere konumlandırdım, böylece uzun süre gidiyor. Teşekkürler Otama Kırkpınar!
  Deniz
  Haziran 11, 2023
  Vucut sabunlarini intim bolgeye uygulamayi sevmeyen biri olarak bu urunden cok memnun kaldim. Kurutmadan temizliyor ve notr dogal guzel bir kokusu var. Sadece urun sabun formatinda ve biraz ince oldugu icin banyo gibi nemli bir yerde tutacaksaniz erimemesi icin kullanmadiginizda bir kutuda saklamanizi onerebilirim yoksa cabuk eriyor.
Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İptal Et