9%

Soğuk Sıkım Yağlar 🤤

Doğal soğuk sıkım yağ

 • Temiz tarım yapan çiftçilerin tohumları kullanılarak hazırlanmıştır.
 • GDO ve pestisit içermez.
 • Enerji değerleri ve yağ kompozisyonu analizleri yapılmıştır.
 • Cildinizide veya gıdalarda kullanabilirsiniz.
 • Doğal soğuk sıkım yağ 100 ml kahverengi cam şişede elinize ulaşır.
 • İster tek tek, ister indirimli set olarak satın alabilirsiniz.
15 İnceleme

From 130.00 

SKUN/A Kategoriler,
Kapat
Ek bilgi
Bir Seçim Yapın

Aspir Yağı, Çörekotu Yağı, Keten Tohumu Yağı, Susam Yağı, İndirimli 4’lü Set

Doğal soğuk sıkım yağ arayanlara müjdemiz var!

Bu yağlar, temiz üretim yapan çiftçilerin eliyle yetiştirilen aspir, çörek otu, keten tohumu ve susamlar fonlama ile alınmış yüksek kalitede çelikten yapılmış soğuk sıkım makinemizde doğru tekniklerle sıkılmıştır.

Seyreltme ya da tağşiş yapılmadan, sentetik aroma katılmadan, olması gerektiği gibi saf ve taze haliyle şişelenmiştir.

GDO ve pestisit içermediği analizlerle kanıtlanmıştır. Ayrıca enerji değerleri ve yağ kompozisyonu analizleri yapılmıştır. Besin değeri analizlerinde piyasadaki organik sertifikalı eşdeğerlerine göre oldukça yüksek sonuç alınmış bu yağları hem cildiniz için kullanabilir, hem de gıda olarak güvenle tüketebilirsiniz.

Doğal soğuk sıkım yağ 100 ml kahverengi cam şişede elinize ulaşır. İster tek tek, ister indirimli set olarak satın alabilirsiniz.

Direk güneş ışığından uzakta, serin yerde muhafaza ediniz. Boşalan şişelerinizi gönüllü toplama noktalarına teslim edebilirsiniz.

Soğuk Sıkım Yağlar 🤤 için 15 değerlendirme

Ürün Yorumları

  Elif
  Mayıs 9, 2024
  Yağların kokusu ve keskinliği çok iyi, çok sevdim, tekrar tekrar almayı planlıyorum.
  Şeyda
  Mart 23, 2024
  Çörekotu yağını bu ikinci alışım. Zeytinyağına karıştırarak içiyorum. Boğazımı yakarak geçişindeki o şifayı hissedebiliyorum. Hastalıklarımı daha çabuk atlattım. İçim rahat kullanıyorum. Çok teşekkür ederim Merve hanım:)
  Ayse Duru Mergenci
  Mart 15, 2024
  Kokusundan ve etkisinden kalitesi anlaşılıyor. Ben çok memnun kaldım.
  GÖZDE ARGHAN
  Şubat 14, 2024
  Masaj için içime sinerek kullanıyorum, çörek otu ve susam yağı aynı zamanda food grade / yemeye uygun diye tahmin ediyorum bir teyit rica ederim bu vesileyle.
  Hanife
  Ocak 27, 2024
  Yağların gerçek ve soğuk sıkımını bulmak çok zor. Sonunda buldum. Çok güzel ve doğal bir ürün kokusundan ve dokusundan belli bu. Cildim pamuk gibi oldu. Bayıldım.
  Hanife
  Ocak 27, 2024
  Çok güzel ve doğal bir ürün cildim pamuk gibi oldu. Bayıldım.
  zzcoskun
  Ocak 26, 2024
  Güveniyorum memnunum, ayrıca takdir ediyorum.
  Yağmur Kutlar
  Aralık 8, 2023
  Soğuk sıkım ve temiz üretim yağ konusunda Merve'nin azminin eseri. Susam yağı sevdamın biricik adresi!
  Burcu
  Aralık 6, 2023
  Susam yağını tıraş sonrası vücuduma sürüyorum, hem cildi besliyor hem de tıraş sıklığım azalıyor, kıllar daha yumuşak çıkıyor diken gibi olmuyor.
  Pınar
  Temmuz 20, 2023
  Susam yağı ve keten tohumu yağını denedim. Tertemiz hqrika ürünler. Oil pullingte kullaniyorum. Bircok yag denedim asiri mide bulantısı yapti. Bunlarla kis gibi ağız temizliği
  idaeda
  Haziran 20, 2023
  Çok kaliteli bir yağ olduğu her halinden belli. Çörekotu yağını alerjim sebebi ile takviye amacıyla kullanıyorum memnunum
  idaeda
  Haziran 20, 2023
  Keten tohumu yağını göz sağlığı için doktorum önerince denemek amacıyla aldım. Tabi gözlere sürerek değil de içerek kullanıyorum. İçeriği gerçekten çok kaliteli bayıldım diyebiliri.
  sena
  Haziran 15, 2023
  öncesinde hep coconut yağı ile oil pulling yapıyordum, denemek için susam yağı aldım. susam yağı ile oil pulling yaptım, memnun kaldım. direk kafaya dikip ağza almak için pratik bir şişe, kaşıkla uğraşmadım
  Soğuk Sıkım Yağlar 🤤 photo review
  Doğa Topbay
  Haziran 10, 2023
  Sindirim sistemi sağlığım ve bağışıklık sistemini geliştirmek için çörekotu yağından almıştım. Ayrıca arada masaj yağı olarak da kullanıyorum. Kaliteli bir soğuk sıkım yağ, misler gibi çörekotu kokuyor. Arada salatalarıma bazen peynir üzerine dökerek kullanıyorum. Teşekkürler Otama💚
  Melike
  Haziran 6, 2023
  Masaj yağı olarak aldım bu seti. Çok memnunum. Bölgesel masajlarda kullanıyorum. Hem vıcık vıcık olmuyor, vücut hemen emiyor, hem de bu tohumların hepsinin vücuda bir faydası var. Aromalı, parfümlü, içinde ne olduğu belli olmayan masaj yağlarına alternatif olarak tohum yağları kullanıyordum zaten. Otama'nın ürünlerinin kalitesinden emin olduğum için de set çıktığı gibi aldım. Hem masaj yaptığım kişilerin vücuduna ve kendi vücuduma zararlı kimyasal temas ettirmemiş oluyorum hem de bu tohumların şifalı etkilerinden faydalanıyorum. Eğer masaj yapıyorsanız veya kendinize yaptırıyorsanız denemenizi tavsiye ederim.
Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İptal Et