10%

Anne ve Bebek 2’li Set (Göbüş + Bebek Bakım Yağı)

Hem gebelerin, hem bebek ve çocukların, hem de bu iki kümeye girmeyen yetişkinlerin severek kullandığı yoğun içeriklerle dolu doğal vegan bakım seti.

1 İnceleme

1,350.00  1,505.00 

Favorilere Ekle Favorilere Ekle Favorilere Ekle

Göbüş vücut yağı ve bebek bakım yağından oluşan Anne ve Bebek 2’li set, hem kendiniz için hem de bebek haberi alan yakınlarınıza hediye etmek için tercih edebileceğiniz doğal vegan bakım setidir.

Bebek bakım yağı, tohum yağları ve mis gibi çiçeklerden oluşan, içeriğinde pişik önleme ajanı çinko minerali barındıran doğal vegan bakım yağıdır. Bakım yapmanın yanı sıra cildi güneşten korur. Banyo sonrası kullanabileceğiniz gibi masaj yağı olarak da kullanılabilir.

Göbüş vücut yağı, doğum öncesi ve doğum sonrası karın bölgesinde ya da selülitli ciltlerde cildin elastikiyetini artırmak ve cildi toparlamak için formüle edilmiş, doğal vegan göbek yağıdır. Kullanım sonrası vücut yağının uygulandığı bölge güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır.

Ürünler 200 ml’lik cam şişelerde kolay kullanımlı pompalı kapakları ile gönderilir.

Bebek Bakım Yağı Ürün Bileşenleri

Persea Gratissima Oil (Avokado), Corylus avellana Oil (Fındık) , Matricaria Recutita Flower Oil (Zeytinyağında Tıbbi Papatya), Helianthus annuus seed oil and Calendula officinalis Flower Extract (Zeytinyağında Aynısefa), Carthamus Tinctorius Seed Oil (Aspir), Zinc Oxide (MicNo Powder), Tocopherol (Koruyucu E vitamini), Lavandula Angustifolia Herb Oil (Tıbbi Lavanta)

Göbüş Vücut Yağı Ürün Bileşenleri

Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cucurbita pepo Oil, Brassica Nigra Seed Oil, Hemp Seed Oil, Persea Gratissima Oil, Tocopherol (Koruyucu E vitamini), Citrus Aurantium Amara Leaf/Twig Oil, Citrus Grandis Peel Oil, Citrus Sinensis Peel Oil, Citrus Lemon Peel Oil, Citrus Bergamia Peel Oil

Alerjen uyarıları: Bilmediğiniz bir alerjiniz olması ihtimaline karşı el bileğinizin içine uygulayarak bir süre bekleyiniz. Ürünü çocukların erişemeyeceği, direk güneş ışığından uzak yerlerde muhafaza ediniz. Harici kullanım içindir.

DİKKAT! Bu ürün size plastiksiz kargo ile gönderilir ve depozitolu bir kozmetiktir. Boş cam ambalajlar gönüllü toplama noktalarında toplanarak dükkana geri döner. Otama Kırkpınar Instagram hesabımızdan bu toplama noktalarını öğrenebilir; boşlarınızı teslim edebilirsiniz. Eğer şehrinizde toplama noktası yoksa ve siz gönüllü olup, bu dayanışma ağına ve ekolojik döngüye dahil olmak isterseniz yine Instagram’daki ilgili gönderimize buradan ulaşabilirsiniz: #boşlarıtopluyoruz

Anne ve Bebek 2’li Set (Göbüş + Bebek Bakım Yağı) için 1 değerlendirme

Ürün Yorumları

    MİNİK ÇİFTÇİ
    Aralık 16, 2023
    Daha öncede kullanıp memnun kaldığım için tekrar bu ürünleri aldım. doğal olduğu için hiç rahatsızlık hissi vermiyor, hamile falan değilim, severek, öperek kullanıyorum
Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İptal Et