otama kırkpınar doğal sıvı sabun doğal duş jeli

Yeni ürün: Doğal Sıvı Sabun Çeşitleri

Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız, tüm eşe dosta denettiğimiz, herkesin beğenisini kazanan ve dolayısıyla heyecanla size duyurmayı beklediğimiz o ürünler sonunda Otama Kırkpınar raflarında yerini aldı. Tam üç çeşit doğal sıvı sabun çeşidi şimdi satışta! Eğer yazıyı okumayı bekleyemeyeceğim hemen incelemek istiyorum diyorsanız sizi şöyle alabiliriz: Beni Sıvı Sabunlara Işınla

Yazıyı okumak isteyenler için binbir emekle üzerinde çalıştığımız, tüm hammaddelerini Hayat’dan alıp yaptığımız, homojen bir kıvam oluşturarak elde ettiğimiz bal kıvamında sıvı sabunlarımızı anlatmaya devam edelim.

Doğal sabun diyoruz ama bu müthiş ürünlerimiz ek bir özelliğe daha sahip: Üçünü de hem mutfaklarda, banyolarda sıvı sabun olarak hem de duşta doğal duş jeli olarak kullanabilirsiniz. Yani tek bir ürünle kişisel hijyen ihtiyaçlarınızın büyük bir bölümünü karşılayabileceksiniz.

Ayrıca, ürünü kullanmaya başladığınızda çok az bir miktarın bile temizlik için ne kadar yeterli olduğunu göreceksiniz. Biz de bunu sağlamak için fazla sabun akıtmayan bir pompa kapak kullandık. Böylece doğal sıvı sabun ve doğal duş jeli çok daha uzun süre dayanacak; hepimiz çok mutlu olacağız.

Otama Kırkpınar’dan 3 Çeşit Doğal Sıvı Sabun: Seç Beğen Al

otama kırkpınar doğal sıvı sabun doğal duş jeli

Şimdi gelin, adlarını Kalben’in şarkılarından alan her bir sıvı sabunun içeriğinde ne kullandık, hangi ürün kimin için daha kullanışlı olur biraz da bunu anlatalım.

1.Kalp Hanım

Çok sevdiğimiz sıvı sabun çeşitlerinde ilk sırada Kalp Hanım var. Kalp Hanım, sadece sofralık zeytinyağından yaptığımız bir sıvı sabun. İçeriğinde hiçbir uçucu yağ içermiyor. O yüzden alerjik bünyeler ve çocuklar için uygun doğal sıvı sabun arıyorsanız Kalp Hanım’ı seçebilirsiniz.

2. Taşikardi

Taşikardi doğal sıvı sabun, önce sizi kendine rengiyle aşık edecek. Bu sıvı sabunu yaparken sofralık zeytinyağına defne yaprağının damıtma ile elde edilen saf uçucu yağını ekledik. Defne yaprağının kokusu saf sabun kokusu ile karışınca böyle kalbe giden aşık edici ve onsuz kalma anksiyetesi yaratan harika bir sıvı sabun oldu.

3. Doya Doya

Son sıvı sabun ve doğal duş jeli çeşidimiz Doya Doya, defnenin meyvelerinin kaynatma ile elde edilen yağı ile yapıldı. Defne meyvelerinin zar zor akan asi yağı olur ya hani, işte bu sıvı sabun o kokuya bayılanlar için bire bir. Doya Doya için derinlemesine temizlik hissi veren, adeta koyu yeşil bir iksir diyebiliriz.

Doğal Duş Jeli ve Sıvı Sabun Nasıl Kullanılır?

Sıvı sabunlarımızı hem doğal sıvı sabun hem de doğal duş jeli olarak kullanmak isteyenler için tarif basit: Elinize veya lifinize az bir şey sabun alın, suyla köpürtün, işte temizleme için hazırsınız!

doğal sıvı sabun doğal duş jeli

400 ml konsantre sıvı sabun yaklaşık 2-3 katı sabun yerine geçiyor. Sabunun çok az bir miktarı bile temizlik için yeterli. Bu nedenle ürünlerimizi, en az sıvı çıkaran pompa kapak ile birlikte gönderiyoruz. Tabii ki dilerseniz daha fazla sabun kullanabilirsiniz ama azar azar kullanırsanız kıymetli sabunlarınız çok daha uzun süre gidebilir.

Lütfen seyreltmek veya çoğaltmak için içine su eklemeyin. Formül kendi kendini yıllarca koruyabilecek pH değerine sahip bir şekilde, içine farklı hammaddeler (su, yağ gibi) katılmadan kalabilir. Şişenin içine su girdiğinde pH değeri düşmeye başlayacak ve ürün mikrobiyal aktiviteler için besi yeri haline gelmeye başlayacaktır.

Litrelik Sıvı Sabun Almak İsteyenler Online Mı?

Elbette doğal sıvı sabunlarımızı ve duş jellerimizi hazırlarken litrelik sıvı sabun almak isteyenleri de unutmadık. Her alan birkaç litre alsın, kargo tek seferde çıksın, alınan sabun uzun süre gitsin, banyolarda doğal duş jeli, lavabolarda sıvı el sabunu eksik olmasın, boşuna karbon ayak izimiz büyüyüp serpilmesin diye hayaller kurduk durduk. Ancak… Evet bir ancak var; henüz bunun için hazır değiliz. Fakat iyi haber de şu ki; çok yakında hazır olacağız.

Butik oteller, kalabalık aileler ya da evinde kendi sabunluğu olup da şişe ile değil dolum paketi ile almak isteyenler için de çok yakında kiloluk satışımız başlayacak. Aynı zamanda cam çeşmeli damacanalardan bizim dükkandan kavanozlarınıza direk istediğiniz kadar dolum da yapabileceksiniz.

Tüm duyurular Instagram hesabımızdan yapıldığı için Otama Kırkpınar Instagram sayfamızı henüz takip etmiyorsanız şuraya tıklayıp takip etmeye hemen başlayabilirsiniz: @otamakirkpinar

Sonuç

Otama Kırkpınar olarak, doğal temizlik ve doğal kozmetik dünyamıza yepyeni ürünler eklemekten her zaman büyük heyecan duyuyoruz. Her biri özenle hazırlanmış ve doğal içeriklerle zenginleştirilmiş bu sıvı sabunlarımızı umarız siz de çok seversiniz.

Ürünleri incelemek ve satın almak için ışınlanma linki: Beni Sıvı Sabunlara Işınla

Herkese tertemiz, zehirlerden, zararlı kimyasallardan uzak, sağlıklı ve keyifli bir temizlik rutini diliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat
Kapat
Giriş Yap
Kapat
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.Language