Otama Kırkpınar’da Çok Satan Doğal Kozmetik Ürünleri

Otama Kırkpınar’ın çok satan doğal kozmetik ürünleri nelermiş bu yazıda size bunlardan bahsetmek istiyoruz. Aslında bugüne kadar Otama Kırkpınar’ın her ürünü çok sevildi ve hemen hemen hepsi yok sattı. Ama bazı ürünler var ki diğerlerinden çok sık kullanılıyor, çok seviliyor ve her stoğa girdiklerinde hızla tükeniyorlar.

Başlamadan önce şimdiye kadar ürünlerimizi kullanan, yorum yaparak deneyimlerini paylaşan herkese çok teşekkür ederiz. Biz de ihtiyaca yönelik, temiz içerikli, hem insan için hem de çevre için güvenli olan doğal kozmetik ürünleri üretmeye elimizden geldiğince devam edeceğiz.

Şimdi herkesin çok sevdiği, çok satan Otama Kırkpınar doğal kozmetik ürünleri hep birlikte inceleyelim.

Çok Satan Doğal Kozmetik Ürünleri

1.Pika Pika Katı Şampuan

doğal kozmetik ürünleri

Son zamanların en çok sevilen ve stokları hızla tükenen ürünü Pikapika onarıcı katı şampuan saçlarınızı ağırlaştırmadan temizleyen doğal vegan kozmetik ürünleri arasındadır. İçeriğinde hiç sabun maddesi yoktur ve saçlarınızı sabunun yarattığı katılık hissi olmadan temizler.

İçeriğinde yer alan bitkisel yağ asitleri, köpürtücü ve temizleyici içerikler, panthenol ve kreatin gibi saç teli yapısına özel bitkisel besleyici ve tamir edicilere ek olarak saç derisi ve saç foliküllerini uyaran, temizleyen uçucu yağlar ve bitki kökleri içerir. Boyalı saçlarda, çok kireçli sularda bile başarılı sonuç vermesi amacıyla üretilmiştir.

Satın almak için: Pika Pika Doğal Katı Şampuan

2. Durulanmayan Saç Kremi

Durulanmayan doğal saç kremi, bitkisel özlerden oluşan ve tamamen doğal içeriğiyle saçlarınıza ipeksi bir yumuşaklık ve doğal bir parlaklık kazandıran eşsiz bir üründür. Durulanmayan formülü sayesinde saçlarınıza hızlı ve etkili bir şekilde nemlendirme sağlar, aynı zamanda saçlarınızı kolayca tarayabilmenizi sağlayacak kaygan bir silikon tabaka oluşturur.

İçeriğindeki zeytin, kakao, hindistan cevizi, portakal, lavanta ve kanola gibi doğal bileşenler sayesinde saçlarınıza yoğun bir besleyici etki sunar. Bu özel formül sayesinde saçlarınız güçlenir, canlılık kazanır ve dış etkenlere karşı korunur. Ayrıca, saçlarınıza dolgun bir hacim ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Satın almak için: Durulanmayan Saç Kremi

3. Saski Su Bazlı Yüz El Vücut Nemlendiricisi

doğal kozmetik ürünleri

Saski vegan su bazlı nemlendirici, cildi hızlı ve verimli bir şekilde nemlendirmek için özel olarak tasarlanmış yapısıyla doğal kozmetik ürünleri arasında öne çıkar. Cildin alt katmanlarına nem göndermeye, kuru ciltlerde çatlakları doldurmaya ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı maddeler içerir. Aynı zamanda nemin dışarı çıkmasını engelleyen bir bariyer görevi görür; su kaybını ve kuruluğu engeller.

Saski su bazlı vegan nemlendirici, eksik olan lipitleri tamamlayarak cildi besler ve dolgunlaştırır, yüzeysel çizgilerin görünümünü azaltır. Cildin hayata dönmesine yardımcı olur, kuruluğu ve pul pul dökülmeyi azaltır. Cilt daha az kuru ve daha sıkı hissedilir ve her kullanımda daha rahat ve dolgun görünür. El, yüz ve vücutta kullanabilirsiniz. 

Satın almak için: Saski Su Bazlı Nemlendirici

4. Doğal Krem Deodorant

doğal kozmetik ürünleri

Doğal krem ​​deodorant, sadece doğal bileşenlerden oluşan vegan bir üründür. Ana bileşenleri aspir yağı, bentonit kili, çay ağacı yağı, lavanta yağı, karbonat ve bitkisel balmumudur. Bu doğal bileşenler, terlemeyi önlemeden ter kokusuyla savaşmak için birlikte çalışarak, alüminyum gibi zararlı kimyasallar içeren geleneksel deodorantlara daha sağlıklı bir alternatif oluşturur.

Doğal vegan krem ​​deodorantın kullanımı oldukça kolaydır. Parmağınıza az miktarda ürün alıp, krem ​​sürer gibi temiz koltuk altlarınıza uygulamanız yeterlidir. Aktif günlerde deodorantı tekrar uygulamanız gerekirse koltuk altlarınızı sabunlu su ile temizleyerek temiz cilde taze bir uygulama yapabilirsiniz.

Satın almak için: Doğal Krem Deodorant

5. Kleo Canlandırıcı Yüz Merhemi

doğal kozmetik ürünleri kleo

Cnlandırıcı yüz merhemi Kleo, sırf çekirdek ve tohum yağlarından yaptığımız cildi sıkılaştırmaya, nemlendirmeye, yeni oluşma sürecindeki lekeleri, izleri ve çatlakları azaltmaya yardımcı olan bir merhemdir. Cildin metabolizmasını hızlandırdığı literatüre geçmiş, komedon skoru en düşük olan yağlardan oluşur.

Kleo kullanırken dikkat etmeniz gereken tek bir kural vardır. Bu merhem gündüz kullanılmamalı, sürdükten sonra güneşe çıkılmamalıdır. O yüzden gün sonunda cilt bakımı yaparken ya da yatmadan önce uygulamak en iyisi olacaktır.

Sabunla veya yüz toniğiyle temizlediğiniz cilde uygulayabileceğiniz gibi emilimi yüksek olduğu için banyo sonrası göz altları da dahil tüm yüzünüze uygulayabilir, ihtiyaç duydukça istenilen sıklıkta tekrarlayabilirsiniz. 

Satın almak için: Kleo Canlandırıcı Yüz Merhemi


Otama Kırkpınar’ın en sevilen doğal kozmetik ürünleri arasında yer alan beş ürünü inceledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat
Kapat
Giriş Yap
Kapat
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.Language