Ağız Bakımında Kullanabileceğiniz Doğal Vegan Otama Kırkpınar Ürünleri

Etrafımızın zararlı kimyasallarla çevrildiği şu günlerde her gün kullandığımız ağız bakım ürünlerinin temiz içerikli olması son derece önemli. Ağzımız, zararlı maddeleri vücudumuza almanın en kestirme yolu ve bu yüzden özel ilgiyi hak ediyor. Otama Kırkpınar’ın doğal vegan diş macunu ve doğal vegan ağız çalkalama suyu ağız bakımında kullanabileceğiniz temiz içerikli iki ürün.

Diş macunu

Ağız bakımı için doğal vegan diş macunu arıyorsanız Otama Kırkpınar’ın doğal hammaddeler kullanarak ürettiği zehirsiz diş macunu ihtiyacınız olan şey olabilir. İçeriğindeki soğuk sıkım susam yağı, iki farklı karbonat, yenilebilir bentonit kili, nane ve okaliptüs yağlarıyla, dişleri ve ağzın içini temizlemeye yardımcı doğal vegan diş macunu dişleri ve ağzın içini temizlemeye yardımcı olurken, ağız içinde birikmiş toksinleri emer, dişleri başarılı bir şekilde temizler ve ferahlık verir. Sabah kalkar kalkmaz, su bile içmeden kullanılırsa içerisindeki antibakteriyel yağlar ile ağızda yağ çekme (oilpulling) yapmış olursunuz.

doğal vegan diş macunu

40 ml’lik cam kavanozda gönderilen diş macunu aynı zamanda atıksız ve depozitoludur. Boş cam ambalajlar gönüllü toplama noktalarında toplanarak dükkana geri döner. Otama Kırkpınar Instagram hesabından bu toplama noktalarını öğrenebilir; boşlarınızı teslim edebilirsiniz. Eğer şehrinizde toplama noktası yoksa ve siz gönüllü olup, bu dayanışma ağına ve ekolojik döngüye dahil olmak isterseniz yine Instagram’daki ilgili gönderiye buradan ulaşabilirsiniz:#boşlarıtopluyoruz

Diş macununun içeriğini incelemek ve satın almak için: Otama Kırkpınar Diş Macunu

Ağız Çalkalama Suyu

Doğal vegan diş macununun yanı sıra ağız bakımınızı tamamlamak için zehirsiz gargara arıyorsanız, kullanabileceğiniz bir diğer Otama Kırkpınar ürünü de doğal vegan ağız çalkalama suyu. İçeriğindeki kekik, mersin, adaçayı, defne yaprağı gibi bileşenlerle ağzı derinlemesine temizleyen bir üründür.

Başlıca görevi ağız mukozasını daha sağlıklı hale getirmek, dezenfekte etmek, kalıcı bir ferahlık vermek olan bu doğal vegan ağız çalkalama suyunu rahatça kullanabilirsiniz.

Bu ağız çalkalama suyu sabah kalkar kalkmaz ve yatarken dişleri iyice fırçaladıktan sonra kullanıldığında, dingin bir ferahlık vererek ağzınızda doğal yağların muhteşem tadını bırakır. Aynı şekilde doğal vegan ağız çalkalama suyu şişesi de depozitoludur. Boş toplama noktalarına bırakılabilir.

Ağız çalkalama suyunun içeriğini incelemek ve satın almak için: Otama Kırkpınar Ağız Çalkalama Suyu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat
Kapat
Giriş Yap
Kapat
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.Language